Makina per prodhimin e kockave dhe betonit

Shitet nga: Agim 28 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina per prodhimin e kockave te betonit , bllokave, ansorve.
Makina posedon 6 kallap 3 kallap per kocka tbetonit 1 kallap te ansorve 80x24x18
Ansor 80x8 si dhe blloka 20x40 2 perzirse te betonit edhe 1 shirit per bartjen e materialit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim