Makina per qepje

Shitet nga: DRITONI 12 Nën 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina per qepje,makina per preje dhe palim shtofi,amkina per palim shtofi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim