Makine per lakimin e gypave te hekurit

Shitet nga: Remzi Hajdini 23 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes makinen per lakimin e gypave te hekurit katore dhe te rrumbullakt , per katrore ka veglat 1x1, 2x2, 3x3, 4x4 por nje kosisht mund te lakosh gypa 3x4 , 4x5 , 4x6 me te njejtat vegla ndersa pergypa te rrumubllakt ka veglat fi42 dhe fi 48,makina eshte ne gjendje shum te mir teknike edhe me 6 muja garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim