Makine per prerjen e pjeseve metalike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-Swiss 14 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kjo makine ështe automatike dhe ben prerjen apo shkurtimin e pjeseve ,te dimensionove te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim