Makinen per Gypa bojm ndrrim me vetur

Shitet nga: Arben 13 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes machinen per mi presovat gypa e hydrolikut e presovat prej ma te vogles derii ne 1.5coll dhe tjetra esht per mi presovat gypat e naftes edhe te ajrit dhe esht pa perdor
"esht e ree"per ket Machinen e vogel kom matrial per te. machinat jan te ardhura nga zvicrra per me shum informata kontakto. tel nr 044673380 dhe ne viber +38649739999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim