Maqin e bllokav dhe kubzave

Shitet nga: Rasim 20 Krr 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Maqina e Bllokave dhe Kubzave me mikser ne gjendje te rregullt me 5 kallap, 3 bllokav dhe 2 kubzave per me shum info kontakto ne nr 044-287-408 ose me ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim