Maqin per qendisje

Shitet nga: burim 16 Qer 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Maqin per qendisje te te gjitha rrobave dhe gjithashtu per kapela.
Eshte e re me 12 gjilpana, eshte e kompjuterizuar me touch screen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim