Maqina barit me vozitje te lire eardhur nga Zvicra

Shitet nga: Sefa 24 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
Maqin e barit e sapo ardhur nga Zvicra me benzin ash ngjendje perfekte dhe asht me vozit me shpejtesi,kosit barin ulur ne karrik ,mund ta vozit edhe femija,pra kallet ne qeles me akumulator ejani shiqone dhe binduni per informata mundeni edhe Viber 0037744208302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim