Maqina per fryrjen e shisheve ndrrim i mundshem

Shitet nga: pronari 10 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
1.Rezervar te inoksit 500litra
2.Filtra per uje
4.Ozonator per uje
7.Rezervari esht i 3000litrave apo 3ton
8.shishe te pa perdorura 2.5litershe dhe 1.5litershe.
11.dozer per shampon te langet .prej 100ml deri 1 liter
13. Makina e mbylljes se shisheve
14.makina per fryrjen e shisheve me 2 kallap


kontakto deri ne ora 20.30
12345

maqina per shishe , dozer per shampon e langet dhe rezervar i ujit 3 tone i shperrthyer makina per mbyllje te shisheve ,ozonator per uje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim