Maqina per mobileri

Shitet nga: bekim 13 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten maqinat per mobileri si dhe kamioneta LT dizel per informata me te hollsishme kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim