Mjete Pune Profesionale

Shitet nga: dini 24 Jan 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES MJETET E PUNES komplet
1. Hilti Bosch 11
2. Hilti Te 805
3. Gershan per premje te llastres Bosch
4. 2 cope Brusalica Industriale Bosch
5. 2 cope Aku Bosch
6. 1 cope Strug Bosch
7. Nje brusalic e vogel Makita
8. 2 burmashina Hitachi dhe Bosch
9. 1 Frez Bosch
10. 1 kabel 3fazore industriale 25 m
11. 1 burgi shpuese Fi 150 Hilti
12. 1 Cergullar BOSCH
13. 2 Sharra p[rofesionale Bosch

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim