Mjete dhe Vegla te punes

Shitet nga: dini com 17 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes mjete dhe vegla te punes te pordoruna
te importuara nga EU
qmime shumt e lira

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim