Motor sharr per prerjen e betonit dhe hekurave

Shitet nga: dati 17 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motorr sharr per prerjen e betonit dhe hekurit e ardhur nga gjermani shum pak e perdorur esht me benzin esht nga firma e njohur suedeze e motorrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim