Nxemje

Shitet nga: Nehat 23 Dhj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Kam 3 lloje nxemje me rryme;
1 - Termo e madhe
1 - Termo e vogel per dhome
2 - nxemje per banjo
Shum pak te pordorura - ishes pershkak e kam shti nxemjen qendrore ne shtepi - te interesuarit mund me kontaktoni me mesazh,mandej ju marr ne telefon per qmim dhe diskutojme.
- Faleminderit dhe Urime festa e vitit 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim