PFT G4

Shitet nga: jetmir 04 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes makinen pft g4 ne gjendje prefekte makina asht ardhur nga Gjermanije e jap me garancion ka 20 meter zorr dhe 20 metra kabella per me shumm info kontaktoni ne tel 044973164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim