Pjes ie ujit

Shitet nga: artan 04 Maj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   4 EUR

Komuna: Ferizaj
shes pjes te ujit dhe te nxemjes te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim