Pjeset komplet

Shitet nga: lindi 30 Maj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten pjeset komplet ka lloje te ndryshme te pjeseve si llagera pisne briska per drebant kaisha shajme per kaisha gypa hidraulik sajlle pollosovina elektromotora reduktora ule dy furgona te alominit dy mercedes traktori terrtaq 509 prekolic per traktor e shum gjera te tjera tegjitha jan kualitative dhe jan ne sasi te mdha . presim bleres serioz bejm ndrrim me ndonje vetur etj me marrveshje . I SHES ME KILLE POR VTUM KOMPLET VETUM KOMPLET NUK I NDAJ per ma shum tel viber (verejtje per mi nda mos thirr nuk i ndajj 0.70 cent kg

VIBER +377 45 367 719

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim