Pomp Uji me Vakum

Shitet nga: dini 24 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet urgjent pompa e ujit me vakum eshte monofaz dhe trefazore eshte e ardhun nga CH

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim