Pompe Uji, pompa eshte zhytese dhe e pa perdorur..

Shitet nga: Pompe uji 09 Qer 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pompe uji zhytese e pa perdorur 2.2 kW kapaciteti deri 15 litra ne sekond
Prodhuesi Elekrtokovina per me shume detale shiko fotot, pompa eshte me paisjet extra panelin dhe kontrollin e nivelit te ujit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim