Pompen e Ujit dhe kaballorin

Shitet nga: ...... 18 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Pompen e ujit e ardhur nga italia monofaz

Plus Shet kaballor monovfaz ka ......m

plus kuti e rrymes per g4 kontakt ne numer 044-644129 ose 044-790-716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim