Popm Zhytes Flyge Suedeze

Shitet nga: Agron Alija 29 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pomp zhytese Suedeze ne gjendje shume te mire, eshte me kabull mbi 25 metra , dhe gjithashtu ka te bashkangjitur komanden dhe skllopken mbrojtese ..

Mund te kontaktoni nga ora 08:00-18:00

049-236-139
049-236-139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim