Prerese e Barit me Benzine ose Rryme Elektrike

Shitet nga: Jeton 22 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prerset e Barit
Me Benzine 180.00
Me Rryme Elektrike 150.00Gjithashtu Bejme transportin Nga Gjermania ne Kosove dhe anasjelltas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim