Prerese e Barit me Benzine ose Rryme Elektrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Laura Company 25 Nën 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prerset e Barit
Me Benzine 180.00
Me Rryme Elektrike 150.00Gjithashtu Bejme transportin Nga Gjermania ne Kosove dhe anasjelltas

Facebook per me shume info

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim