Press per furnier

Shitet nga: Euro-Swiss 09 Qer 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Presse llojit OTT
presa eshte me dy cilindra dhe eshte e përshtatshem per puntori te vogla

220 x 120 madhsia e tavolinës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim