Prodhojm te gjitha llojet e presava hydraulike

Shitet nga: K&D. Hydraulic service 09 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhojm te gjitha llojet e presave hydraulike dhe pneumatike me porosi sistem igarantuar per gjdo industri dhe mekanizem qe esht hydraulik dhe pneumatik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim