Reflektor

Shitet nga: Besir 23 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Reflektor te posaardhur nga Zvicra te paperdorur poashtu jan Led te pershtatshem per Fusha Sporti dhe vende te hapura per ndriqim te madh
044-488-296
045-544-356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim