SHITEN Sharra - Retifika

Shitet nga: Makina 18 Krr 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHARRA shiritore per prerjen e metalit deri ne diameter 350 mm
Ngritjen dhe uljen e krahut e ka hidraulik, si dhe shtrengimin e pjeses e ha hidraulik
Makina eshte ne gjendje te rregullt pune.


RETIFIKA, mund te perdoret per retifikim te brendeshem dhe te jashtem me gjatesi deri 130 cm
Makina eshte ne gjendje pune.Per me shum info. lajmrohuni ne tel. ose email.


CMIMI SIPAS MARRVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim