SHITJE - SERVISIM - SHERBIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dini Com 26 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
bejme shitjen servisimin si dhe japim ne sherbim mjete te punes . Mjetet e punes qe jan per shitje jan te perdoruna dhe te importuara nga CH, Londra , gjermania austria suedia etj

Gjendemi ne Ferizaj . Rruga Driton Islami
045809678

https://www.facebook.com/dinicommjetepune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim