Sharrë për prerjen e metalit

Shitet nga: Euro-Swiss 21 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makine shume stabile dhe e rend, prerje precize.

Ka edhe tavolinen e vet por ne foto nuk eshte .
QMIME SPECIALE KUSH BLEN ME SHUME SE NJE MAKINË !

KEMI ME SHUME SE 20 MAKINA NE SHITJE TE GJITHA LLOJEVE ¨!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim