Sharre e kombinuar me dy teha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RINANDI 16 Shk 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sharre e kombinuar me dy teha per prerjen e iverices dhe frezimin e drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim