Sharre me shumë teha

Shitet nga: Euro-Swiss 31 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makine është e llojit Raimann Prodhim Gjerman

Edhe makine per prodhim industrial kush e perdor shumë....

Makina eshte Full Automatike dhe me laser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim