Shiten 2 Qfajsa dhe nje CO2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dini Com 24 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten 2 qfajsa me elektroda njeri eshte 90 ampera dhe tjetri eshte 230 ampera ( monofaz dhe trefaz) te ardhun nga zvicrra dhe nje CO2 Linkoln elektrik 170 A

045809678

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim