Shitet Makina per prodhim te mobiljeve -firma oto

Shitet nga: Avni Beqiri 17 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet makina per prodhimin e mobiljeve dhe kryen operacionin ABS, kjo makin eshte prodhim gjerman dhe eshte ne gjendje te rregullt, viti prodhimit 1992.

Te interesuarit mund te lajmrohen ne cdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim