Shitet Silosi 75 ton

Shitet nga: Agon 07 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes sillosin 75 TON kapacitet, i pa perdorur, ne gjendje te mire fizike dhe teknike, i gatshem per perdorim. Per me shum info kontakto ne 049 751 761 ose 049 751 762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim