Shitet makina e mobiljeve Hollzer per ABS

Shitet nga: Avni Beqiri 17 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Kjo makine eshte ardhur nga Gjermania dhe eshte e prodhuar ne vitin 1991, kjo makine perdoret per prodhimin e mobiljeve dhe kryen operacionin ABS, makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gjate 5.5M.

Te gjitth te interesuarit mund te lajmrohen ne cdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim