Shitet maqina per terapi ceragem

Shitet nga: Ramush 27 Shk 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet making per terapi ceragem shum e Mir dhe eruajtur shum pak e perdorur na kontaktoni ne nr tel 044 982218 044610756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim