Shpojsa Hilta Cerkullar

Shitet nga: Dini 10 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes 2 shpojsa per beton 2 hilta njeri hitachi dhe njeri Bosch 11 dhe nje cerkullar per premje te betonit deri 40 cm trashe

jan prodhim gjerman te firmes FLEX i kam qu ne kosove mund te testohen dhe te shikohen ne qdo koh

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim