Shpojsa me 21 Burgia‏

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-Swiss 14 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe profesionale


Baujahr 1992
Bohrsupporte von unten 2
Bohrsupporte horizontal 1
Bohrbalken-Positionierung manuell
Arbeitsbreite max mm 780
Arbeitstiefe mm 1200
Durchlasshöhe mm 80
Raster 32 mm Ja
Supporte vertikal gesamt 2
Bohrspindeln je Support 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim