Shporet per nxemje qendrore + briner

Shitet nga: misret 21 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shporet per nxemje qendrore funksionon eshte me dru dhe naft
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim