VULLKANIZER i KOMPLETUAR DHE MBI 300 COP GUMA

Shitet nga: 8091 16 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Vullkanizeri i kompletuar 300 cop guma ghitha paisjet te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim