Vegel sportive

Shitet nga: Herolind 07 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Per dobesimin e barkut dhe formen e kockave ne bark dhe ne gjoks ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim