Vibrator

Shitet nga: Afrim 28 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes vibrator per beton 3 faz dhe me gypin prej 6 metra gjatesi vibratori i ardhura nga zvicrra dhe i pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim