aparat salldus co2 dhe me elektroda

Shitet nga: adnan 15 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
jan te ardhur prej zvicrre te mir jan muni me i provu co2 eka qmimin 500 me elektroda 175 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim