auto larje , paletar,kompresora ,kran per motorra

Shitet nga: N.T.P ''XIA COM'' 26 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
-Auto Larje te reja prodhim dhe importim nga Gjermania te firmes se njohur gjermane HanseLifter....
-Kualitet i larte dhe shume praktike ne perdorim...
-Kemi 3 lloje te makinave per larje te veturave me SHUMICE dhe PAKICE

-Qmimi shume i volitshem ..

-Per me shume informata kontaktoni ne numrin 045 606 630 -- 049 716 134Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim