makina per dritare dhe dyer nga pvc

Shitet nga: xhavit pira 07 Qer 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes makina oer dyer e dritare nga pvc komplet dhe nje nga nje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim