makina per dyer dritare plastikes

Shitet nga: enveri 16 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes dy linja per prothimin e dyer dhe dritare te plastikes qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim