makine

Shitet nga: agim 13 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makine per pastrimin e veturave 110bar. Dhe agregat 5.5kv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim