maqin qepse industriale

Shitet nga: dini 15 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes maqinen qepse industriale ergjentish maqina eshte ne gjendje te rregull dhe gjindrt ne gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim