maqina

Shitet nga: haki 14 Tet 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
maqin e gipsit dhe mallterit g4 gjendja e reegullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim