shes ABS brand dhe OTT shum te mir

Shitet nga: xhavit 07 Qer 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes makinen per prerjen e ivericave makina eshte e ardhur nga zvicra ne gjende shum t emir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim